Antrasit duvar rengi ile evinizde modern şıklığı yakalayın

10 Adımda Banyonuzda Fark Yaratmanın Püf Noktaları
August 12, 2018
EN UYGUN ALÜMİNYUM DEKORATİF RADYATÖR
ALÜMİNYUM DEKORATİF RADYATÖR
August 10, 2018

Antrasit duvar rengi ile evinizde modern şıklığı yakalayın

FİLLİ BOYA

Antrasit duvar rengi ile evinizde modern şıklığı yakalayın Modern ve minimalist ev dekorasyonu stillerinin vazgeçilmez duvar rengi antrasit, 2018 ev dekorasyon trendlerine damgasını vurmaya devam ediyor. Peki her renkle kusursuz bir uyum sağlayan ve mekanlara anında stil sahibi bir hava katan bu duvar rengini ev dekorasyonunuza dahil etmenin inceliklerini öğrenmeye ne dersiniz?

Modern ve minimalist ev dekorasyonu stillerinin vazgeçilmez duvar rengi antrasit, 2018 ev dekorasyon trendlerine damgasını vurmaya devam ediyor. Peki her renkle kusursuz bir uyum sağlayan ve mekanlara anında stil sahibi bir hava katan bu duvar rengini ev dekorasyonunuza dahil etmenin inceliklerini öğrenmeye ne dersiniz?

Antrasit duvar rengi evin hangi kısımlarında kullanılabilir?

Asil, kendinden emin ve şık bir ruhu olan antrasit rengi, binaların dış cephe boya uygulamalarında kullanabileceğiniz gibi; bu güzel rengi açık tonlarıyla salon duvarlarınızda ya da kısmi olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz ve ekru duvar renkleri ile son derece iyi uyum sağlayan antrasit duvar rengi, bu özelliğiyle mekanlardaki derinlik algısını arttırmaya da yardımcı olur.

Antrasit duvar rengi ile en çok yakışan dekorasyon stilleri neler?

Antrasit duvar rengi hemen her stile uyum sağlayan bir renk olsa da, bu renk duvarlar bazı dekorasyon tarzlarında çok daha dikkat çekici görünür. Örneğin İskandinav stili minimalist bir daireniz varsa ya da loft tarzında dekore ettiğiniz bir eviniz varsa antrasit duvar rengi sizin için çok isabetli bir seçim olabilir. Ayrıca antrasit duvar rengi, neo-klasik ve shabby chic gibi tarzlarla harmanlandığında da ortaya gözü okşayan görüntüler çıkabilir.

Shabby Chic kolaksiyonu ile geçmişe yolculuk yapmak için tıklayın.

Antrasit duvar renginin en iyi uyum sağladığı renkler hangileri?

Antrasit duvar renginin en iyi eşlikçisi hiç şüphesiz beyaz renktir. Bu yüzden evinizin duvarlarında antrasit ve beyaz rengi birlikte kullanmak neredeyse risk içermeyen bir tercihtir. Antrasit duvar rengi ve beyaz renk kombinasyonunu duvarlarda olduğu gibi mobilyalarda da kullanabilirsiniz. Örneğin antrasit renge boyadığınız bir duvarın önüne yerleştirebileceğiniz beyaz bir kanepe evinize bambaşka bir hava katar.

Antrasit duvar rengi, kendisinden daha açık gri tonları ve metalik renklerle birlikte kullanıldığında ise ortaya yenilikçi bir dekorasyon anlayışı çıkar. Eğer duvarlarınızda antrasit rengi kullanmayı düşünüyorsanız, seçeceğiniz mobilya ve dekoratif objelerde canlı ve zıt renkler tercih edebilirsiniz. Çünkü canlı sarılar, parlak kırmızılar ve tropik yeşil tonları gibi renkler, antrasit duvar rengi ile muhteşem bir kontrast oluşturur ve bu gibi belirgin renkleri daha da dikkat çekici kılar.

İçerik EvimleBen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en_USEN
tr_TRTR en_USEN