Duvar Kağıdında Desenlerin Etkileyici Yolculuğu

Lento Banyo Bataryası
August 18, 2018
2018 Duvar renklerinde In’ler Out’lar
August 12, 2018

Duvar Kağıdında Desenlerin Etkileyici Yolculuğu

EN TREND DESENLER,EN UCUZ DUVAR KAĞIDI FİYATLARI

Özgün tasarımların trend renklerle buluştuğu Ravena’nın yeni Duvar Kağıdı koleksiyonu More, sizleri etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.

İlk iki koleksiyonu Mysia ve 360°’dan sonra üçüncü koleksiyonu ile portföyünü genişletmeye devam eden Ravena her yeni koleksiyonunda bir öncekinden daha kaliteli, daha inovatif ve daha tasarım odaklı duvar kağıtları üretiyor.

Özgün tasarımların trend renkler ile buluştuğu Ravena’nın üçüncü koleksiyonu More, hayatın içindeki objelerden, doğanın güzelliklerinden, eskinin içinde barındırdığı enerji ve hikayeden esinlenerek tasarlandı. Ravena dizayn ekibinin özverili ve yoğun çalışmaları ile her bir noktanın adım adım desene dönüştüğü koleksiyonda modern ve klasik desenler ince bir denge ile sunuluyor. Bu sayede her tasarım hem modern dekorasyona hem de klasik dekorasyona uyum sağlayabilme iddiasında. Koleksiyonda kıvrımlı formlu damasklar, geometrik şekiller, vintage konseptli desenler ile doğayı betimleyen tasarımlar dikkat çekiyor. Desenlere soft renklerin yanında kırmızı, yeşil, mavi, kahve ve füme gibi iddialı renklerde düz duvar kağıtları da eşlik ediyor.

More koleksiyonunu incelerken tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız…Sessiz, gizemli bir ormanda yürürken ağaçları hissedecek ve dökülen yapraklara dokunmanın keyfini sürerken aniden bir kuş tüyü süzülerek önünüze düşüverecek…. More bazen de sizi zaman yolculuğuna çıkaracak… Koleksiyonda yer alan vintage konseptli ürünler yıllara meydan okuyan, sarsılsa da yorulsa da ayakta durmaya devam eden, kolay yıkılmayan duvarları tasvir ediyor. Uzun yıllar çeşitli hikayelere tanıklık etmiş, olduğu yerde pek çok bitişin acısını ve yeniden başlangıcın heyecanı ve sevincini yaşamış, tanıklık ettiği duygularla şekillenmiş duvarlardan doğan desenler sizi çok eskilere götürecek.

Yüksek kaliteli üretim anlayışı ile üretilen, eşsiz tasarım ve renklere sahip Ravena Duvar Kağıtları temizlenebilme, güneş ışığına dayanıklı olma gibi özelliklerinin yanı sıra %100 su bazlı boyalarla üretilmesi sayesinde ekolojiktir, dolayısıyla insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

Fiyat Bilgisi İçin Tıklayınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en_USEN
tr_TRTR en_USEN