Your Color, Your Style

Özgün Ve Estetik
July 28, 2018
CORPORATE CULTURE AND MANAGEMENT APPROACH
August 10, 2018

Senin Stilin,Senin Rengin

Günlük hayatın koşuşturmacası içinde ‘renk’ seçimleri bize sıradan kararlar gibi gözüküyor ancak bilimsel araştırmalar renklerin üzerimizde yarattığı etkilerin, tahmin edebileceğimizin çok daha ötesinde olduğunu gösteriyor.

Evlerimizden eğitim kurumlarına, sağlıktan restoran işletmelerine kadar birçok farklı mekanda yaş ve ihtiyaca yönelik farklı renk seçimleri yapmak gerekiyor.

Filli Boya  www.renketkisi.com’u oluştururken Uzman Psikolog Ayben Ertem ile işbirliği yaparak “renkler bizi nasıl etkiliyor, çocuklarımızı nasıl etkiliyor, okullarda dikkat/öğrenmeye etkileri neler ve bu konularda neler yapabiliriz” gibi çok çeşitli soruları sizin için yanıtladı.

Renkler ve renklerin belirlenmiş alanlar özelinde hayatımıza etkilerini tüm yönleriyle anlatan, ülkemizdeki en kapsamlı kaynaklardan biri olarakwww.renketkisi.com’u Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle yayına aldı.

Bu sitede yapacağınız yolculuk size renk seçimi konusunda çok değerli bilgiler verirken, bugüne kadar önemini fark etmediğiniz pekçok konuda ufkunuzun açılmasını sağlayacak. Bundan böyle renklere bakış açınız ve renk tercihleriniz bambaşka olacak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en_USEN
tr_TRTR en_USEN